המלצות ההורים

גן אגדה פתח תקווה

יונ 17, 2020 | מאת olgaagada

משפחת אלפרוביץ': אנחנו אוהבים את היחס כלפי הילדים - צוות מסור וחם. לפני שנתיים הגענו לגן עם ילד שלא דיבר ותוך חודש הילד עבר תהליך מדהים והשתנה. אני מבינה שילדים אוהבים ללכת לגן- כיף להם שם. גם הפן החינוכי ראוי לשבח- הילדים מקבלים שיעורי בית. בכל יום מתקיים מפגש לימודי, ילדים חולקים איתנו מה היה במפגש. לצוות בגן תקשורת מעולה עם ההורים, כיף להיות אמא בגן כזה!!!!

יונ 17, 2020 | מאת olgaagada

משפחת קזרקין: אני מאוד מרוצה מיחס של הצוות כלפי הילדים. ילד שלי פג ולכן מבחינתי תזונה בגן בעלת חשיבות עליונה. הודות לתזונה מצוינת בגן בן שלי היום במשקל תקין לגילו. ילד שלי אלרגי לחלב והגענו לגן "אגדה" אחרי חוויה טראומתית בגן קודם – כמעט איבדנו את הילד. בגן "אגדה" הצוות מקפיד מאוד על נושא האלרגיה ומוודא כי חלב לא מסכן את חייו. כאמא אני מרגישה שאני יכולה לסמוך על צוות הגן בנושא האלרגיות ולשים את הילד בגן ללא חשש, וזו הרגשה נפלאה! אין על צוות של גן "אגדה"!

יונ 17, 2020 | מאת olgaagada

משפחת יעקובי: בן שלי נמצא ברשת "אגדה" כבר ארבע שנים, שנה שעברה גם הייתי בוועד ההורים. שיתוף פעולה עם ההורים מצד ההנהלה ראוי לשבח, ניתן לפנות עם כל הצעה או בעיה. לא היה מקרה בו פניתי ולא קיבלתי מענה. תמיד יש אוזן קשבת. שביעות רצון מלאה ממנהלת הגן: הקפדה מלאה על הכל, אפילו על הפרטים הקטנים. פן חינוכי מדהים, גן מאוד מקדם את הילדים. חגיגות ימי הולדת מדהימות לילדים. נוח וראש שקט להורים. ממליץ בחום ובלב שלם לכולם.